Skleněné těžítko "BUBBLES" - BROWN - Detail - Lukáš Verner - Sklárna Karlov

Skleněné těžítko "BUBBLES" - BROWN

Skleněné těžítko "BUBBLES" - BROWN - obrázek
Cena: 1 250 Kč s DPH

Skleněné, křišťálové, ručně tvarované těžítko s červenohnědou bublinou a drobnými bublinkami uvnitř.

Přineste do svého domova kousek tradice a okouzlujícího řemesla s naším skleněným těžítkem s drobnými bublinkami uvnitř.

Každé těžítko je ručně vyráběno a každý kus je jedinečný díky unikátním vzorům bublinek uvnitř skla. Tyto bublinky přidávají do těžítka nejen estetický prvek, ale také vytvářejí zajímavou optickou iluzi, která přitahuje pozornost.

Tento exkluzivní výrobek je zároveň krásným dekorativním a praktickým prvkem. 

K tvarování  skleněného těžítka z rozžhavené skloviny  používají šikovné ruce sklářů tradiční postupy výroby za pomoci dřeva a kovu.

 

Využítí těžítka:

 - Skleněné těžítko můžete použít na zatížení papírů na pracovním stole. Stačí umístit papíry, dokumenty nebo poznámkové lístky pod těžítko, a vše zůstane elegantně uspořádané.

- Během krátkých přestávek nebo odpočinkových chvilek můžete pozorovat, jak se světlo lomí skrz sklo. Tato jednoduchá meditační technika může pomoci uklidnit mysl, snížit stres a obnovit koncentraci a energii.

- S trochou kreativity a experimentování můžete vytvořit  se skleněným těžítkem zajímavé a osobité aranžmá, které dodá Vašemu interiéru jedinečný šarm.

 

Tato skleněná těžítka i v jiných barvach : zelené, modré, žluté

 

Barva křišťál s hnědou bublinou, která je obklopena drobnými křišťálovými bublinkami.

Velikost 12 cm

 

Každý výrobek vyrobený u nás, je originál.